Start za:
1
6
8
separator
2
2
separator
1
2
separator
3
2
  dni      godzin      minut     sekund

Organizatorzy

 

.

DZIĘKUJEMY!

  • Odsłony: 363

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w biegu Kamienna 5​, gratulujemy wyników! Mamy nadzieję, że padło dziś dużo życiówek. Wolontariuszom oraz Partnerom dziękujemy za wsparcie.

Wyniki dostępne są na stronie:
http://www.domtel-sport.pl/wyniki,zawody,4013

DZIEŃ DO STARTU!

  • Odsłony: 322

Już jutro start Kamiennej 5:-)
Dziś jeszcze taka informacja:

"ocochodziwbiegu" - partnerem Kamiennej 5.
Kamil Hejna - biegacz, moderator, bloger, który tak jak Wy będzie uczestnikiem naszego biegu, ufundował dwie nagrody - vouchery po 250 zł do zrealizowania w sklepie biegacza.
Nagrodę otrzyma jedna dziewczyna/kobieta i jeden chłopak/mężczyzna którzy uzyskają bezpośrednio lepszy czas netto od Kamila, czyli na liście wyników znajdą się bezpośrednio przed Kamilem.
Warto na mecie sprawdzić wyniki, czy tym szczęśliwcem nie jesteś Ty :)

https://ocochodziwbiegu.com/
https://www.facebook.com/ocochodziwbiegu/

PRAKTYCZNE INFORMACJE

  • Odsłony: 345

Przyspieszamy odliczanie:-)
czwartek, piątek, sobota i start Kamiennej 5:-)
Dziś kilka informacji organizacyjnych:
1. Pakiety startowe wydawane będą w Sklepie Biegacza w Bydgoszczy
piątek 02.06 od godziny 15 do 19
sobota 03.06 od godziny 10 do 15
niedziela 04.06 dzień startu od godziny 8 do 9.30

Drodzy Biegacze bardzo prosimy o odbiór pakietów startowych w piątek i sobotę w miarę możliwości. nie czekajcie do ostatniej chwili. Biuro wydawanych pakietów będzie czynne w niedziele tylko do 9.30, bo o 10 start biegu! Bez opóźnień !

2. Depozyt w dniu startu będzie przy Sklepie Biegacza. Pozostawione rzeczy zostaną przewiezione na parking przy Sport Factory i wydane po biegu

3. Ze względu na umiejscowienie startu nie będzie specjalnych szatni dla zawodników

4. Informujemy, że organizator nie zapewnia transportu z linii mety i miejsca wręczania nagród na miejsce startu.

5. Przypominamy, że każdy zawodnik odbierający pakiet startowy jest upoważniony do zakupów w Sklepie Biegacza z 20% zniżką na cały asortyment z wyłączeniem odżywek i elektroniki.

Do zobaczenia na stracie:-)
a jutro przedstawimy ostatniego z partnerów :-)

ALLIANZ PARTNEREM BIEGU

  • Odsłony: 367
Informujemy, że zostały dwa dni do startu Kamiennej 5 :-)
 
Dziś przedstawiamy kolejnego Partnera:
Agencja Allianz Janusz Zienkiewicz z Bydgoszczy,która ufundowała nagrody w kategorii "ŚRODOWISKA UBEZPIECZENIOWE".
Janusz związany jest ze sportem oraz biegami od wielu lat i będzie rywalizował w Kamiennej 5.
W swojej Agencji posiada szeroką paletę ubezpieczeń w tym komunikacyjnych, mieszkaniowych, biznesowych, OC, indywidualnych i grupowych na życie, zdrowotnych, NNW oraz turystycznych także z rozszerzeniami o uprawianie sportu z możliwością zawierania przez telefon.
Agencja Allianz Janusz Zienkiewicz zaprasza do samodzielnej konfiguracji ubezpieczenie online dzięki "Allianz1", wystarczy wejść na stronę:
https://allianz1.allianz.pl/#/
W pakiecie startowym znajdziecie voucher upoważniający do uzyskania nawet 20% zniżki na ubezpieczenia mieszkaniowe i biznesowe.
 

KOLEJNY PARTNER BIEGU

  • Odsłony: 152
Do startów kamiennej 5 pozostało 5 dni, a my dziś przedstawiamy kolejnego partnera Kamiennej 5:
Sklep eko zakupy.pl, który dla każdego biegacza startującego w kamiennej 5 ufundował voucher zniżkowy na ekologiczne zakupy, który znajdziecie w swoim pakiecie startowym:-)
Sklep mieści się tuz obok Sklepu Biegacza :-)
poniżej kilka słów o naszym nowym partnerze:
 
W EKOdelikatesach dotkniesz świeżości, poczujesz niepowtarzalne smaki i kuszące aromaty. To wyjątkowy ogród warzywny i barwny sad pełen soczystych owoców. Ekozakupy.pl to przestrzeń, która tętni kolorami, wonią egzotycznych przypraw i mocą pradawnych polskich ziół. Szukamy dla Ciebie najlepszych regionalnych i zagranicznych wyrobów, które realnie budują Twoje zdrowie. Starannie dobierany towar i najwyższa jakość składników czyni nasz sklep miejscem, które zachwyca walorami lokalnej ekologii. Dostarczamy Tobie wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się długim życiem i dobrym zdrowiem. Chrupkie, pachnące pieczywo, nieskalane chemią mięso, nabiał i kosmetyki. Tu bije serce natury, największego sojusznika twojego zdrowia.
Ekozakupy.pl stworzyliśmy z myślą o Twoich potrzebach. Obejmujemy każdy aspekt twojego codziennego życia- zdrowe odżywanie, pielęgnację, porządkowanie domu oraz wypoczynek
Znajdziesz u nas kosmetyki organiczne, środki czystości, artykuły spożywcze oraz wolne od chemii produkty dla dzieci, dla kobiet i mężczyzn.
Jesteśmy największą siecią ekologicznych delikatesów w regionie. Do Twojej dyspozycji oddajemy sklepy z gamą ponad 2, 500 produktów polskich, regionalnych i zagranicznych z wszystkich kontynentów. Na twoje życzenie sprowadzimy rarytasy z każdego zakątka na ziemi
Na naszych regałach znajdą Państwo jakościowe produkty na każdą porę dnia. Z przyjemnością doradzimy jak skomponować pożywne dania z wykorzystaniem naszych produktów.
 
A już jutro kilka spraw organizacyjnych związanych z biegiem Kamienna 5 !!!