Start za:
1
4
6
separator
0
6
separator
2
0
separator
4
6
  dni      godzin      minut     sekund

Organizatorzy

 

.

Informacja - II edycja Kamienna5

  • Odsłony: 2166

Jako jeden z organizatorów biegu Kamienna 5, chciałbym wszystkim Państwu odpowiedzieć w temacie Państwa niezadowolenia i zarzutów pod naszym adresem po dzisiejszym biegu. A przede wszystkim powiedzieć Przepraszam !!!


Nie uciekam od odpowiedzialności za niedociągnięcia podczas dzisiejszej imprezy, uważam, że należą się Państwu wyjaśnienia i przeprosiny.
Podczas biegu był niestety czas brutto, a nie netto ponieważ stało się coś nieprzewidzianego z matą startową, nie działała, podobnie stało się z pistoletem, który nie wystrzelił, a na domiar złego jak Państwo zaobserwowali przestał tez działać po chwili zegar na samochodzie, który miał wskazywać czas Państwu-Biegaczom.


Tak bywa w życiu, że nieraz nie mamy wpływu na rzeczy, urządzenia z których korzystamy. Oczywiście będziemy tą sytuacje wyjaśniać, ale czasu nie cofniemy i biegu nie powtórzymy, niestety. Chcieliśmy, żeby bieg wystartował punktualnie i się odbył w planowanym terminie ze względu na zamkniecie dróg, a przede wszystkim szanując Państwa czyli wszystkich biegaczy dlatego wystartowaliśmy bieg punktualnie o godzinie 10.00 mimo częściowej awarii sprzętu.


Należą się również Państwu wyjaśnienie w temacie koszulek. Wiedzieliśmy, że koszulki SISU maja inną rozmiarówkę niż inne firmy, dlatego zamówiliśmy koszulki od rozmiaru M ( bez S) i tu nas zaskoczył producent, który wczoraj dowiózł nam właśnie koszulki S, których nie zamawialiśmy… oczywiście to też sobie wyjaśnimy z producentem, ale Państwo są zawiedzeni i macie rację- Przepraszam.
Nigdy w uciekałem od odpowiedzialności w pracy trenera i organizatora różnych przedsięwzięć i teraz też tego nie robię, wszystkie niedociągnięcia i błędy zostaną wyjaśnione, to mogę Państwu obiecać, po to żeby następne edycje były przeprowadzone wzorowo, w sposób żeby wszyscy Państwo byli zadowoleni ponieważ Bieganie ma Łączyć Ludzi, a nie Dzielić !


Serdecznie Państwa Przepraszam za awarie, błędy, niedociągnięcia itp.
Wierzę jednak, że mimo wszystko miło spędzili Państwo czas i spotkamy się nie raz na szlakach biegowych w Bydgoszczy tych treningowych i startowych.


Jacek Lewandowski
Akademia Biegania Sprint