Start za:
1
7
1
separator
0
5
separator
1
7
separator
0
8
  dni      godzin      minut     sekund

Organizatorzy

 

.

CDI PARTNEREM BIEGU

  • Odsłony: 577

Dziś przedstawiamy kolejnego partnera Kamiennej 5 - Firmę CDI KB :-)
Poniżej kilka informacji na jego temat:-)

CDI KB sp. z o.o. wchodzi w skład GRUPY KAPITAŁOWEJ IMMOBILE S.A. (dalej GKI)
CDI KB sp. z o.o. w sposób ciągły realizuje w całej Polsce poprzez cztery biura regionalne zlokalizowane w Bydgoszczy, Warszawie, Poznaniu oraz w Łodzi kilkadziesiąt projektów, pełniąc funkcję Generalnego Realizatora Inwestycji/Generalnego Wykonawcy/Generalnego Realizatora Robót oraz Inspektora Nadzoru, Inżyniera Kontraktu lub Inwestora Zastępczego. Inne świadczone usługi to przeglądy techniczne, audyty, ekspertyzy i inne.

CDI KB sp. z o.o. prowadzi obecnie w Bydgoszczy dwie duże inwestycje– budowę osiedla Platanowy Park oraz budowę budynku handlowo-usługowo-biurowego IMMOBILE K3.
Osiedle Platanowy Park – trasa Kamiennej Piątki przebiega obok realizacji.
Projekt Platanowego Parku obejmuje budynki w zróżnicowanej architekturze i o różnych wysokościach z dominantami o wysokości do 50 metrów. Platanowy Park podzielony będzie na główną część mieszkaniową, oraz uzupełniające funkcje biurowe, usługowe, handlowe, hotelowe i kulturalne. Na całej powierzchni osiedla ograniczony zostanie ruch samochodowy. Parkingi z blisko 1,9 tys. miejsc zlokalizowane będą w części podziemnej.
Inwestycja realizowana na 10 hektarowym terenie przylegającym do ścisłego centrum Bydgoszczy jest podzielona na 7 etapów mieszkaniowych, które będą realizowane w okresie około 7-letnim. Zakłada się oddawanie corocznie do użytku około 150 mieszkań z ogólnej liczby 1 246 mieszkań (ok. 65 tys. m PUM). W planach inwestycyjnych jest wybudowanie ok. 43 tys. m2 GLA.
W grudniu 2015 roku zakończono i przekazano do eksploatacji Etap „0” tej inwestycji, w którym zrealizowano dwa budynki mieszkalne o 72 mieszkaniach każdy (ok. 3.331 m2 PUM w jednym obiekcie).
Obecnie rozpoczęto realizację Etapu „1”, w którym powstanie do końca IV kwartału 2017 roku łącznie 148 mieszkań oraz 19 lokali użytkowych.

http://www.platanowypark.pl

Rejestracja do biegu:
www.rejestracja.akademiabiegania.com.pl