Start za:
1
7
1
separator
0
5
separator
1
1
separator
1
8
  dni      godzin      minut     sekund

Organizatorzy

 

.

NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW

  • Odsłony: 591

Witajcie

Dziś kolejne informacje o Kamiennej Piątcee i nagrodach jakie czekają na zwycięzców w kategorii Open K i M 40+
Pierwsze 3 miejsca wśród kobiet i mężczyzn w kategorii 40+ otrzymają vouchery na badania wydolnościowe metodą SET 

Badania metodą set przeprowadzane są w warunkach naturalnych, a nie w laboratorium. 
Metoda Set, to projekt realizowany na algorytmach sztucznej inteligencji, który był tworzony przez ostatnie 5 lat, umożliwia przeprowadzenie testu wydolnościowego każdemu w dowolnych warunkach jedynie z pulsometrem GPS i niemalże natychmiast uzyskać wyniki lepsze niż po wizycie w profesjonalnym laboratorium!
Badania wysiłkowe SET polecane są w szczególności biegaczom i tym sportowcom, którzy uprawiają dyscypliny wymagające doskonałej wydolności. Sposób dokonywania pomiarów, ich precyzja oraz kompleksowa analiza, stanowią bezcenne źródło informacji dla biegacza, triathlonisty, piłkarza i każdego, kto chce poznać swoje parametry fizjologiczne, by wprowadzić lub zmodyfikować swój plan treningowy.
Nasze badania wydolnościowe pozwalają udzielić natychmiastowej odpowiedzi na wszystkie kwestie związane z wydolnością i kondycja fizyczną sportowca. Komfort i wygoda prowadzenia badań, które mogą być realizowane zdalnie, sprawia, że z naszej oferty korzysta coraz większe grono sportowców, nie tylko z Wrocławia, ale także z wielu innych miast Polski i Świata.

www.smartergotest.com

rejestracja do biegu:
www.rejestracja.akademiabiegania.com.pl

Przypominamy zostało już coraz mniej dni