Start za:
1
4
6
separator
0
7
separator
0
4
separator
2
4
  dni      godzin      minut     sekund

Organizatorzy

 

.

LECH FREE NA MECIE

  • Odsłony: 527
Na 8 dni przed startem Kamiennej 5 przedstawiamy naszego partnera jakim została Kompania Piwowarska i informujemy, że każdy zawodnik na linii mety otrzyma napój Lech Free:-)
 
Aktywność, zdrowie, świadome życie, swoboda wyboru – to wszystko coraz bardziej zyskuje na znaczeniu dla ludzi dynamicznych i pozytywnie nastawionych. Dbamy o siebie, uprawiamy sport, żyjemy nie tylko pracą, ale też swoimi pasjami. A gdy bawimy się, to z głową i z umiarem, tak by następnego dnia być gotowym do kolejnych wyzwań.
Lech Free to doskonały napój dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Jest wybierany przez tych, którzy wolność mają w swej naturze. Po Lecha Free najlepiej sięgnąć wtedy, gdy chcemy nie tylko ugasić pragnienie, ale też maksymalnie się orzeźwić. Doskonale sprawdza się jako napój w ciągu dnia, np. w porze lunchu. Jest dostępny w dwóch wariantach – lagerowym i smakowym (z limonką i miętą). Lech Free to doskonała alternatywa dla sztucznych i słodkich napojów gazowanych.
Lech Free swój znakomity smak zawdzięcza starannie dobranym składnikom. Do uwarzenia wariantu klasycznego używa się tylko wody, słodu jęczmiennego, chmielu i drożdży, zaś wariant smakowy swoje rześkie, owocowe nuty zawdzięcza połączeniu soku cytrynowego oraz naturalnych aromatów z limonki i mięty. Oba warianty są niskokaloryczne, a do ich produkcji nie używa się żadnych sztucznych barwników ani konserwantów.