Start za:
1
4
6
separator
0
6
separator
0
0
separator
5
4
  dni      godzin      minut     sekund

Organizatorzy

 

.

KOLEJNY PARTNER BIEGU

  • Odsłony: 559
Do startów kamiennej 5 pozostało 5 dni, a my dziś przedstawiamy kolejnego partnera Kamiennej 5:
Sklep eko zakupy.pl, który dla każdego biegacza startującego w kamiennej 5 ufundował voucher zniżkowy na ekologiczne zakupy, który znajdziecie w swoim pakiecie startowym:-)
Sklep mieści się tuz obok Sklepu Biegacza :-)
poniżej kilka słów o naszym nowym partnerze:
 
W EKOdelikatesach dotkniesz świeżości, poczujesz niepowtarzalne smaki i kuszące aromaty. To wyjątkowy ogród warzywny i barwny sad pełen soczystych owoców. Ekozakupy.pl to przestrzeń, która tętni kolorami, wonią egzotycznych przypraw i mocą pradawnych polskich ziół. Szukamy dla Ciebie najlepszych regionalnych i zagranicznych wyrobów, które realnie budują Twoje zdrowie. Starannie dobierany towar i najwyższa jakość składników czyni nasz sklep miejscem, które zachwyca walorami lokalnej ekologii. Dostarczamy Tobie wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się długim życiem i dobrym zdrowiem. Chrupkie, pachnące pieczywo, nieskalane chemią mięso, nabiał i kosmetyki. Tu bije serce natury, największego sojusznika twojego zdrowia.
Ekozakupy.pl stworzyliśmy z myślą o Twoich potrzebach. Obejmujemy każdy aspekt twojego codziennego życia- zdrowe odżywanie, pielęgnację, porządkowanie domu oraz wypoczynek
Znajdziesz u nas kosmetyki organiczne, środki czystości, artykuły spożywcze oraz wolne od chemii produkty dla dzieci, dla kobiet i mężczyzn.
Jesteśmy największą siecią ekologicznych delikatesów w regionie. Do Twojej dyspozycji oddajemy sklepy z gamą ponad 2, 500 produktów polskich, regionalnych i zagranicznych z wszystkich kontynentów. Na twoje życzenie sprowadzimy rarytasy z każdego zakątka na ziemi
Na naszych regałach znajdą Państwo jakościowe produkty na każdą porę dnia. Z przyjemnością doradzimy jak skomponować pożywne dania z wykorzystaniem naszych produktów.
 
A już jutro kilka spraw organizacyjnych związanych z biegiem Kamienna 5 !!!